דף הבית » האקדמיה הקולינרית » סדנאות בישול

סדנאות בישול

הכנת אוכל, מהווה בסיס נהדר למפגש חברתי, ערב גיבוש לעובדי חברה, אירוע משפחתי או כל אירוע אחר. הצוות המיומן של "לגעת באוכל ", בניצוחו של שף הבית שלנו, ערוך ושמח לרקוח לכם כל אירוע, לפי טעמכם האישי. הסדנאות הינן מעשיות, בהם לוקחים המשתתפים, בהכנת המעדנים ובסיום ההכנות נהנים מארוחה חגיגית מכל המטעמים שהוכנו במהלך הסדנה , בנוסף יקבל כל משתתף את מתכוני הסדנא.

סדנאות בישול

ארוחה משפחתית
לגעת באוכל מזמינה אתכם לסדנה שכל כולה משפחתיות. בסדנא נכין מתכונים יחודיים ומאתגרים שקשורים בארוחת השבת: סלטים, קדרות, קינוחים כשרים, מנות צלי, מנות עוף ועוד. בדגש על מתכוני השבת האהובים על כולנו.
ארוחת חג
לקראת החגים לגעת באוכל מביאה לכם פתיחה מצויינת לשנה הכוללת מגוון טעמים וריחות שערבים לכל. בואו להשתתף בסדנה ובכך להפוך כל אירוח לבלתי נשכח!
בישול בריא
בישול בריא יכול להיות גם אנין טעם עם קצת השקעה, בישול יכול להיות גם בריא וגם טעים. לגעת באוכל מזמינה אתכם ללמוד דרכים קלות להכין אוכל בריא וטעים ממש כמו במסעדות.
בשר ויין
בסדנא נכיר את ארבעת הנתחים המופלאים בפרה ונלמד מהו בשר טרי,מהו בשר מיושן, קניית בשר ויועדו. נמשיך במבוא לתחום היין, איך מתאימים בין סוגי היינות השונים לסוגי מאכלים, בישול של בשר ויין.
בשרית צבעונית
סדנה צבעונית ומגוונת שמלאה בפירות, ירקות, ובשר מנות קלילות וקלות להכנה, מושלמות ליום אביב קליל ונחמד.
בשרית קייצית
החום והלחות לא מנעו לאיתנו להביא לכם סדנת בשר חדשה למטבח, מזמינים אתכם ליצור ריחות וטעמים מושלמים בעזרת חלקי הבשר השונים.
1 2 3 4 5