דף הבית » האקדמיה הקולינרית » סדנאות בישול

סדנאות בישול

הכנת אוכל, מהווה בסיס נהדר למפגש חברתי, ערב גיבוש לעובדי חברה, אירוע משפחתי או כל אירוע אחר. הצוות המיומן של "לגעת באוכל ", בניצוחו של שף הבית שלנו, ערוך ושמח לרקוח לכם כל אירוע, לפי טעמכם האישי. הסדנאות הינן מעשיות, בהם לוקחים המשתתפים, בהכנת המעדנים ובסיום ההכנות נהנים מארוחה חגיגית מכל המטעמים שהוכנו במהלך הסדנה , בנוסף יקבל כל משתתף את מתכוני הסדנא.

סדנאות בישול

האוכל של אמא
אוכל של אמא,הוא אוכל שכולנו אוהבים, אוכל שבא עם הרבה אהבה וחום, ממלא,מספק ובעיקר טעים!
טארטים וקישים
טארט (Tart) הוא מאפה מתוק או מלוח שדומה לפאי, אבל שונה ממנו בכך שהחלק העליון פתוח ולא מכוסה בבצק. בסיס הטארט יכול להיות מבצק פריך או מבצק עלים . טארטים קטנים המוגשים כעוגות אישיות נקראים "טארטלטים". קיש (צרפתית: Quiche) הוא מאפה עגול פתוח, מלוח, המבוסס על ירקות או על גבינות, המורכב מתחתית בצק פריך, ועליה מלית מתערובת של ביצים, שמנת וירק, גבינות או פיסות בשר.
טחון בקלי קלות
לגעת באוכל מזמינה אתכם לבשל איתנו ארוחה מהחלומות של שיא הרושם בשיא הקלות. יצרנו עבורכם מתכונים טעימים ומרשימים, מושלמים לארוח ולפינוק המשפחה והחברים.
מגלגלים ונהנים
בואו לגלגל איתנו את הארוחה הבאה שלכם! מתכונים טעימים ומפתיעים מגולגלים ביחד לארוחה שתדהים את האורחים שלכם.
משפדים בכיף
שיפודים הם פינגר פוד מנצח-אסטטיים,צבעוניים, מקשטים כל שולחן ומתאימים לאירוח,פיקניק ומנגל. אתם מוזמנים בשמחה להכיר טעמים ומנות חדשות ומעולות.
ניצני אביב
כבר מריחים את סוף החורף ותחילת האביב, בישלנו עבורכם סדנה שמביאה איתה את התחדשות הפריחה.
1 2 3